Бюро перекладів ЄвроПереклад пропонує широкий спектр перекладацьких послуг, таких як переклад особистих документів, текстів, технічної документації, інструкцій, переклад документів, перевірка тексту, нотаріальний переклад. Ми виконуємо переклад текстів з/на безліч мов світу. Кожен клієнт отримає від нас максимум уваги. Ми цінуємо всіх наших клієнтів та гарантуємо високу якість послуг, які надає бюро перекладів ЄвроПереклад.

Апостиль

Апостиль – це підтвердження законності документів у країні їх видачі (підтверджується підпис того, ким було видано документ, а також проставлений на ньому друк).

Переклад особистих документів

Стандартні документи (диплом, паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, довідки з пенсійного фонду тощо) будь-якою мовою з нотаріальним засвідченням фіксована ціна 250 грн!

Нотаріальне засвідчення

Ви можете замовити не тільки переклад документа, але його нотаріальне завірення. Це можливо тому, що переклади виконуються дипломованими перекладачами, зареєстрованими в нотаріальній конторі.

Переклад технічної документації

Технічна документація - набір документів, що використовуються при проектуванні (конструюванні), створенні (виготовленні) та використанні (експлуатації) будь-яких технічних об'єктів: будівель, споруд, промислових товарів, програмного та апаратного забезпечення.